Siirry sisältöön
Ota yhteyttä »
Ota yhteyttä »
Ota yhteyttä »
Ota yhteyttä »

Yhteystiedot

Kartometria Finland Oy

Puhelin
050 517 2727

Sähköposti
kartometria@kartometria.fi

Espoon toimipiste
Kutojantie 2 B
02630 Espoo

Turun toimipiste
Unkarinkatu 14
20750 Turku

Laskutus

Verkkolaskutustunnus: 003721240273
Operaattori: OpusCapita Solutions Oy
Operaattoritunnus: E204503

Paperilaskut:
Kartometria Finland Oy
PL 20347
00063 LASKUNET

Yhteydenottolomake

  • Kenttä on validointitarkoituksiin ja tulee jättää koskemattomaksi.

Espoon toimipiste

Mikko Aarnisalo

Toimitusjohtaja

050 517 2727

mikko.aarnisalo@kartometria.fi

Petri Nummela

Mittauspäällikkö

050 330 0759

petri.nummela@kartometria.fi

Riitta Ylänen

Mittaustyönjohtaja

050 511 3869

riitta.ylanen@kartometria.fi

Aleksi Jääskeläinen

Mittaustyönjohtaja, Sähköverkkoprojektit

050 595 7875

aleksi.jaaskelainen@kartometria.fi

Jesse Paananen

Mittaustyönjohtaja, Teleprojektit

050 525 6838

jesse.paananen@kartometria.fi

Alex Winqvist

Mittaustyönjohtaja, Kaukolämpökartoitukset

044 726 2559

alex.winqvist@kartometria.fi

Johanna Vättö

Kartoittaja, dokumentointi- ja rajapintapalvelut

044 425 2855

johanna.vatto@kartometria.fi

Oliver Havimäki

Kartoittaja

041 319 2759

oliver.havimaki@kartometria.fi

Joonas Leppäniemi

Kartoittaja

044 713 8075

joonas.leppaniemi@kartometria.fi

Jouni Pasanen

Kartoittaja

044 032 0295

jouni.pasanen@kartometria.fi

Turun toimipiste

Niklas Maikkunen

Mittaustyönjohtaja

045 201 2323

niklas.maikkunen@kartometria.fi

Sami Ollonen

Kartoittaja

044 550 2546

sami.ollonen@kartometria.fi